Дезінсекція

Дезінсекція - це комплекс організаційних, санітарно-технічних, санітарно-гігієнічних і винищувальних заходів, спрямованих на знищення членистоногих, які є переносниками інфекційних захворювань людини, що викликають алергії, шкірні захворювання, що завдають економічної шкоди, що викликають дискомфорт, а також створення умов, несприятливих для їх життя і поширення, з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя.

Дезінсекція вимагає від фахівців різноманітні знання, як загального, так і спеціального характеру.

Членистоногі є найбільш численними представниками безхребетних організмів.

Серед них зустрічаються як шкідливі, так і корисні для людини види. До шкідливих членистоногих відносяться шкідники сільського і лісового господарства, продовольства, вовняних і хутряних виробів, деяких технічних матеріалів, меблів, а також переносники збудників інфекційних хвороб людини. Членистоногі є найбільш численними представниками безхребетних організмів.

Тому розрізняють дезінсекцію медичну, ветеринарну, сільськогосподарську та побутову. Інтенсивні процеси урбанізації, наступ міст на навколишнє їх природу призводить до збільшення контактів городян з вогнищами природних інфекцій, переносниками збудників яких часто є комахи та кліщі. Тому одним з головних завдань медичної дезінсекції є підтримка санітарно-епідеміологічного благополуччя населення шляхом регулювання чисельності переносників природно-вогнищевих

В основі дезінсекції лежить хімічний вплив на заражених комах за допомогою отримання опіків або застосування спеціальних мікробів. Наша команда проводить дезінсекцію з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення. Дезінсекція може бути організована з використанням гелеобразних, рідких і аерозольних препаратів. Розчин для дезінсекції вибирається виходячи з того, який склад буде актуальний в кожному конкретному випадку.

Площа, м.кв Ціна
1 м.кв. від 0,10 коп.
Точну вартість і умови гарантійного обслуговування, дізнавайтеся у оператора по телефону