Дезінфекція

Дезінфекція або знезараження - комплекс спеціальних заходів, спрямованих на знищення збудників інфекційних хвороб у зовнішньому середовищі і переривання шляхів передачі заразного початку.

Невидимі мікроорганізми, що оточують людей при сприятливих умовах (підвищена температура навколишнього середовища, підвищена вологість) здатні розмножуватися. Вони викликають різні інфекційні захворювання і харчові отруєння (за рахунок накопичення токсинів в результаті життєдіяльності бактерій).

Щоб не допустити поширення хвороботворних мікробів і вірусів, виконують дезінфекцію. Це заходи по очищенню повітря та усунення неприємних запахів, видалення різних видів цвілі і знищення алергенів, що викликають нездужання.

Одним з основних напрямків нашої діяльності - дезінфекція приміщень різного роду призначення: житлових квартир, зерносховищ, об'єктів харчової промисловості. У роботі ми використовуємо найсучасніше технічне оснащення і ефективні методи дезінфекції. Проведені заходи переслідують дві мети: профілактичну (попередити утворення, щоб уникнути зараження) і поточну - оброблення території, де вже є осередок поширення інфекції.