Дератизація

Дератизація гризунів - це комплекс санітарних заходів, спрямований на фізичне знищення гризунів, таких як миші, щури, кроти і профілактичні заходи їх повторної появи.

Дератизація - або іншими словами боротьба з гризунами - необхідна для профілактики поширення тифу, чуми і багатьох інших інфекційних хвороб, переносниками яких є щури, миші, хом'яки та інші види гризунів. Крім того, вміло проведена дератизація є найкращим способом захисту врожаю та інших результатів сільськогосподарської діяльності людини від посягань спритних шкідників (піщанок, полівок, хом'яків та ін.).

Залежно від поставлених  цілей, фахівці виконують різні види дератизації.

Якщо потрібно зменшити чисельність гризунів, тоді проводиться профілактична дератизація. Якщо поставлене завдання - знищити гризунів повністю, тоді необхідна послуга - винищувальна дератизація.

Персонал підприємства використовує універсальні технології, тому дератизація проводиться у відповідності з усіма правилами за допомогою новітнього обладнання, сучасних технологій, універсальних препаратів.

Дератизація проводиться на основі постійних договірних відносин або проводиться разовий огляд, з необхідними заходами.

Підприємство володіє всім необхідним для проведення якісної дератизації приміщень і відкритих ділянок. Дератизація приміщень необхідна для підтримки нормального санітарного стану харчового підприємства.

Ціни на дератизацію гризунів

Дератизація гризунів проводиться індивідуально для кожного об'єкта (промислові, складські приміщення), тому вартість виконання робіт може змінюватися в залежності від популяції і площі оброблюваної території.

Площа, м.кв Ціна
1 м.кв. від 0,10 коп.
      Точну вартість і умови гарантійного обслуговування, дізнавайтеся у  оператора по телефону