Фумігація

Фумігація  — метод боротьби зі шкідниками шляхом повного заповнення обсягу газоподібними пестицидами (фумігантами), які задушують або отруюють шкідників.

Найважливішим завданням  циклу виробництва зерна і зерно продуктів є не лише вирощення пшениці, збирання її у строк і без втрат, але й збереження одержаного врожаю. Адже, не є таємницею, що шкідники запасів не тільки дуже сильно впливають на якість зерна, а й можуть повністю знищити запаси зернових, якщо вчасно і в належному обсязі не вживати заходів щодо їх знищення. Адже, не є таємницею, що шкідники запасів не тільки дуже сильно впливають на якість зерна, а й можуть повністю знищити запаси зернових, якщо вчасно і в належному обсязі не вживати заходів щодо їх знищення.

Живлячись зерном, шкідники забруднюють його шкірками від линьком, загиблими особинами, екскрементами, павутиною. Пшениця, пошкоджена комірним довгоносиком, втрачає схожість на 92 %, рисовим довгоносиком – на 75 %, борошняним хрущаком – на 53 %. Із пошкодженого зерна виходить неякісне борошно, то ж і випечений хліб є поганим. Заселене шкідниками борошно змінює свій колір, запах і смакові якості. Прогризене й пошкоджене зерно набагато швидше заселяють плісняві гриби, які, проростаючи, псують його, виділяючи при цьому шкідливі й канцерогенні речовини. Тому не можна використовувати зіпсоване, запліснявіле зерно для виготовлення хлібопродуктів або на корм худобі. Фумігація як вид діяльності, добре зарекомендувала себе в боротьбі з комахами всіх видів, і іншими шкідниками.

Ціни на проведення фумігації

Фумігація проводиться індивідуально для кожного об'єкта, тому вартість виконання робіт може змінюватися в залежності від кількості продукції.

Тонн Ціна
1 від 15 грн.
Точну вартість і умови гарантійного обслуговування, дізнавайтеся у оператора по телефону